Holdturnering 2019 / 2020 - Slotters - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

Der er ikke tilføjet en holdkaptajn til holdet.

Hjemmebane

Selskabslokaler
Valbygårdsvej 3-5
2500 Valby
Danmark

Stamhold

Slotters

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 1301 IM Khosrow Navidi Afshar 1199,80 16 11 5 6
2 1905 Michael Dodensig 1120,34 16 9 7 2
3 15239 IM Jonas Moehrdel 1186,09 16 9 7 2
4 7857 Peter Henrik Hansen 944,68 3 1 2 -1
5 1628 Claus Sorel 1091,08 2 0 2 -2
6 5964 Rene Mortensen 1098,69 2 0 2 -2
7 2007 Enrik Sorel 1043,74 17 7 10 -3
8 1411 Michael Bang Wiederqvist-Poulsen 977,63 16 6 10 -4

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Slotters 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Slotters

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • Slotters 3 - 1 Absalon II

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Slotters 3 - 1 Familien Nemesis II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 4 - 0 Slotters

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 FirstMovers II

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Ringsted 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 Slotters

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Brønshøj

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 Slotters

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Darwin's Descendants

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Slotters 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Ringsted

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Slotters 3 - 1 Lødigt II

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Brønshøj 1 - 3 Slotters
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • Slotters 2 - 2 Farum
    Spillested: 2. runde