Holdturnering 2019 / 2020 - Darwin's Descendants - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

9040 Søren Hanghøj

Hjemmebane

Grøndal Centret - cafeteriet
Hvidkildevej 64
2400 København NV
Danmark
82205710 Centeret
20220558 Cafeteriet

Stamhold

Darwin's Descendants

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 5707 Flemming Skriver 1152,58 20 12 8 4
2 5637 Niels Smedegaard 1124,54 15 9 6 3
3 6538 Henrik Olsen 1094,50 14 8 6 2
4 1602 Kevin Jørgensen 1081,79 18 9 9 0
5 6935 Kim K. Jensen 1062,58 10 4 6 -2
6 9040 Søren Hanghøj 1100,49 11 4 7 -3

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Absalon II

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Slotters

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 3 - 1 Ringsted

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 4 - 0 Darwin's Descendants

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 4 - 0 Darwin's Descendants

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 Farum

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 0 - 4 Darwin's Descendants

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 1 - 3 Darwin's Descendants

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Darwin's Descendants

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 4 - 0 Familien Nemesis II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted 1 - 3 Darwin's Descendants

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 Darwin's Descendants

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 3 - 1 Brønshøj

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Farum 2 - 2 Darwin's Descendants
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • Darwin's Descendants 1 - 3 Droblerne
    Spillested: 2. runde