Holdturnering 2019 / 2020 - Ringsted II - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

1045 Casper Nancke

Hjemmebane

Milato.dk
Odinsvej 29
4100 Ringsted
Danmark
29 90 36 50

Stamhold

Ringsted

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 1045 Casper Nancke 1190,97 18 13 5 8
2 9934 Jesper Pretzer 1192,16 13 9 4 5
3 5761 IM Tommy Lauridsen 1073,06 15 8 7 1
4 4860 Finn Bahn 1025,59 15 5 10 -5
5 13146 Jakob Stadelund 1073,73 15 5 10 -5
6 3826 Claus Christiansen 1091,19 10 4 6 -2
7 4673 Allan Tell 1068,62 2 0 2 -2

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Ringsted 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Farum 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 3 - 1 Ringsted II

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 4 - 0 Darwin's Descendants

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 0 - 4 Familien Nemesis II

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 FirstMovers II

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 0 - 4 Ringsted

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Absalon II

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Brønshøj

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 Farum

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 0 - 4 Ringsted II

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Ringsted II 2 - 2 KBgK III
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • FirstMovers II 2 - 2 Ringsted II
    Spillested: 2. runde