Holdturnering 2019 / 2020 - Farum - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

3451 Ole Jochumsen

Hjemmebane

Spisehuset
Nygårdterrasserne 201
3520 Farum
Danmark
44 95 70 22

Stamhold

Farum

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 17819 Søren Keld Sørensen 1099,97 22 13 9 4
2 4297 Mikkel Nielsen 1054,59 15 9 6 3
3 7441 Per Møbius 993,05 18 10 8 2
4 3451 Ole Jochumsen 1134,84 20 9 11 -2
5 7635 Michael Bjelke 849,20 13 4 9 -5

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 3 - 1 Farum

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Farum 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 3 - 1 Farum

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Farum 1 - 3 Ringsted

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Farum 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Farum 0 - 4 Lødigt II

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 0 - 4 Farum

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 0 - 4 Farum

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 Farum

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 Slotters

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 Farum

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 FirstMovers II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted 3 - 1 Farum

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 Farum

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Lødigt II 2 - 2 Farum

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Farum 0 - 4 Brønshøj

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 Absalon II
    Spillested: Spilles hos Absalon

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Droblerne 1 - 3 Farum

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Farum 2 - 2 Darwin's Descendants
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • Slotters 2 - 2 Farum
    Spillested: 2. runde