Holdturnering 2019 / 2020 - Familien Nemesis II - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

3940 Frederik Sevelius

Hjemmebane

Generator Hostel
Adelgade 5-7, 1. sal.
1304 København K
Danmark

Stamhold

Familien Nemesis

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 3940 Frederik Sevelius 1233,29 4 3 1 2
2 13995 Oliver Alexander Cook 984,34 9 5 4 1
3 4898 Søren Carlsen 998,19 5 3 2 1
4 1071 Birger Jensen 1125,49 2 1 1 0
5 1981 Margrethe Jønsson 987,00 0 0 0 0
6 2081 Kristine Thor Edwards 978,38 0 0 0 0
7 3633 Lene Espersen 1061,82 17 8 9 -1
8 3907 Kristian Thygesen 902,99 5 2 3 -1
9 842 Lars Michel Pedersson 1063,09 3 1 2 -1
10 8379 Vadim Michagin 976,08 1 0 1 -1
11 15261 Thomas Johannesen 1011,37 14 6 8 -2
12 6995 Claus Pedersson 957,29 14 5 9 -4
13 14321 Kristian Helio 1024,21 14 5 9 -4

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 3 - 1 Farum

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Slotters 3 - 1 Familien Nemesis II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 1 - 3 Absalon II

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 3 - 1 Ringsted

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 0 - 4 Familien Nemesis II

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 4 - 0 Droblerne

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 4 - 0 Familien Nemesis II

Torsdag d. 2. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Absalon II 1 - 3 Familien Nemesis II

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • KBgK III 3 - 1 Familien Nemesis II

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 0 - 4 FirstMovers II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted 4 - 0 Familien Nemesis II

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 0 - 4 Ringsted II

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Lødigt II 0 - 4 Familien Nemesis II
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • Familien Nemesis II 0 - 4 Brønshøj
    Spillested: 2. runde