Holdturnering 2019 / 2020 - KBgK III - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

4418 Erik Hansen

Hjemmebane

Buchard & Fobian (Valby-hallen)
Julius Andersens Vej 3
2450 København SV
Danmark

Stamhold

KBgK

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 4418 Erik Hansen 1165,21 20 12 8 4
2 15400 Rene Stougaard 1100,61 20 12 8 4
3 16430 Mogens Haue Pedersen 1110,92 15 8 7 1
4 78 Mikael Blom 1029,15 15 7 8 -1
5 2989 Søren Hedegaard Larsen 1108,66 18 7 11 -4

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 3 - 1 Brønshøj

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Farum 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 4 - 0 Slotters

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 1 - 3 Absalon II

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 1 - 3 Ringsted II

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 3 - 1 KBgK III

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 Farum

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Slotters 2 - 2 KBgK III

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • KBgK III 3 - 1 Familien Nemesis II

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Absalon II 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 4 - 0 KBgK III

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • KBgK III 0 - 4 Ringsted

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Ringsted II 2 - 2 KBgK III
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • KBgK III 2 - 2 Lødigt II
    Spillested: 2. runde