Holdturnering 2019 / 2020 - FirstMovers II - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

3820 Ulla Hansen

Hjemmebane

Café Fatamorgana
Borups Plads 26
2200 København N
Danmark

Stamhold

Langebro/FirstMovers

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 5 Allan Christensen 1154,54 14 10 4 6
2 5825 Jan Larsen 1143,79 14 10 4 6
3 3820 Ulla Hansen 1193,20 12 8 4 4
4 2733 Frans Munk Rediin 1194,72 11 7 4 3
5 98 Lars Brinkgaard 1100,62 7 4 3 1
6 2362 IM Simon Coban 1127,28 10 5 5 0
7 123 Kim Vestergaard 1132,27 10 4 6 -2
8 2246 Erling Skorstad 1052,52 10 4 6 -2

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Lødigt II

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Brønshøj 3 - 1 FirstMovers II

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 3 - 1 Farum

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Darwin's Descendants

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Slotters 1 - 3 FirstMovers II

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Absalon II

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 1 - 3 Ringsted

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 FirstMovers II

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 FirstMovers II

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 3 - 1 Brønshøj

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 FirstMovers II

Torsdag d. 2. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 0 - 4 FirstMovers II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 4 - 0 KBgK III

Torsdag d. 13. februar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted 1 - 3 FirstMovers II
    Spillested: 1. runde

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Absalon II 2 - 2 FirstMovers II

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Ringsted II
    Spillested: 2. runde