Holdturnering 2019 / 2020

Droblerne ─ 2. division A (Øst)


Holdkaptajn

13313 Lennart Straarup

Hjemmebane

Kulturcenter Mantziusgården
Mødelokale 1.1
Johan Mantzius Vej 7 A
3460 Birkerød
Danmark
46 11 56 40

Stamhold

Droblerne

Individuelle resultater

Nr. Spiller Rating K V T +/-
1 1562 Tom Schliemann 1040,09 13 9 4 5
2 13313 Lennart Straarup 1122,70 17 9 8 1
3 6971 Kenneth Straarup 1162,73 5 3 2 1
4 55 Tony Hauboff IM 1178,50 1 1 0 1
5 593 Ole Schnor 1010,27 1 1 0 1
6 14234 Flemming Bjerre 889,68 0 0 0 0
7 7849 Martin Pronk Jacobsen 1115,35 13 6 7 -1
8 788 Jesper Dalhus 881,10 7 2 5 -3
9 88 Rene Jozwiak 1067,38 3 0 3 -3
10 9699 Lennart Musu 992,71 4 0 4 -4
11 2023 Frank Nøhr Knudsen 919,29 5 0 5 -5
12 2650 Henrik Hansen 1081,33 18 6 12 -6

Kampprogram

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00
Slotters 2 – 2 Droblerne
Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00
Droblerne 2 – 2 Familien Nemesis II
Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00
KBgK III vs Droblerne
Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00
Droblerne 2 – 2 FirstMovers II
Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00
Ringsted 2 – 2 Droblerne
Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00
Droblerne 3 – 1 Ringsted II
Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00
Lødigt II 1 – 3 Droblerne
Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00
Droblerne 1 – 3 Brønshøj
Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00
Farum 3 – 1 Droblerne
Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00
Absalon II 3 – 1 Droblerne
Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00
Droblerne 0 – 4 Darwin's Descendants
Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00
Droblerne 2 – 2 Slotters
Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00
Familien Nemesis II 4 – 0 Droblerne
Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00
Droblerne 1 – 3 KBgK III
Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00
FirstMovers II 2 – 2 Droblerne
Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00
Droblerne 2 – 2 Ringsted
Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00
Ringsted II 2 – 2 Droblerne
Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00
Droblerne 2 – 2 Lødigt II
Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00
Brønshøj 3 – 1 Droblerne
Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00
Droblerne 1 – 3 Farum
Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00
Droblerne 3 – 1 Absalon II
Spillested: 1. runde kl. 11
Darwin's Descendants 1 – 3 Droblerne
Spillested: 2. runde