Holdturnering 2019 / 2020 - Droblerne - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

13313 Lennart Straarup

Hjemmebane

Kulturcenter Mantziusgården
Mødelokale 1.1
Johan Mantzius Vej 7 A
3460 Birkerød
Danmark
46 11 56 40

Stamhold

Droblerne

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 1562 Tom Schliemann 1040,09 13 9 4 5
2 13313 Lennart Straarup 1122,70 17 9 8 1
3 6971 Kenneth Straarup 1162,73 5 3 2 1
4 55 IM Tony Hauboff 1178,50 1 1 0 1
5 593 Ole Schnor 1010,27 1 1 0 1
6 14234 Flemming Bjerre 889,68 0 0 0 0
7 7849 Martin Pronk Jacobsen 1115,35 13 6 7 -1
8 788 Jesper Dalhus 881,10 7 2 5 -3
9 88 Rene Jozwiak 1067,38 3 0 3 -3
10 9699 Lennart Musu 992,71 4 0 4 -4
11 2023 Frank Nøhr Knudsen 919,29 5 0 5 -5
12 2650 Henrik Hansen 1081,33 18 6 12 -6

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • Slotters 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Familien Nemesis II

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • KBgK III 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 FirstMovers II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Ringsted 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 3 - 1 Ringsted II

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 1 - 3 Droblerne

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 1 - 3 Brønshøj

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Farum 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 0 - 4 Darwin's Descendants

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Slotters

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 4 - 0 Droblerne

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Droblerne 1 - 3 KBgK III

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Ringsted

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Ringsted II 2 - 2 Droblerne

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Lødigt II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Brønshøj 3 - 1 Droblerne

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Droblerne 1 - 3 Farum

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Droblerne 3 - 1 Absalon II
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • Darwin's Descendants 1 - 3 Droblerne
    Spillested: 2. runde