Holdturnering 2019 / 2020 - Lødigt II - 2. division A (Øst)

Holdkaptajn

353 Louisa Dahlin Friberg

Hjemmebane

Avenue Hotel
Åboulevaden 29
1960 Frederiksberg C
Danmark

Stamhold

Lødigt

Individuelle resultater

# Spiller Rating K V T +/-
1 9149 Inga Vigh-Pedersen 1102,86 15 7 8 -1
2 1174 Kasper Lindgren 1047,31 10 3 7 -4
3 2276 Joachim Fehler 1130,87 11 5 6 -1
4 353 Louisa Dahlin Friberg 1127,85 11 6 5 1
5 1087 Søren Weis 1023,43 10 6 4 2
6 6620 Jesper Brok Hansen 1015,47 8 4 4 0
7 8578 Bjørn Fagerstrand 1169,32 9 6 3 3
8 1089 Alexander Dick 1083,15 8 5 3 2
9 1665 Jacob Lundgaard 1000,17 4 2 2 0
10 14227 GM Rasmus Hansen 1287,58 1 0 1 -1
11 20773 IM Hans Kristian Mathiesen 1111,85 1 0 1 -1

Kampprogram

Åben alle | Luk alle

Torsdag d. 5. september 2019 kl. 19:00

  • FirstMovers II 2 - 2 Lødigt II

Torsdag d. 12. september 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 3 - 1 Ringsted

Torsdag d. 19. september 2019 kl. 19:00

  • Ringsted II 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 26. september 2019 kl. 19:00

  • Absalon II 3 - 1 Lødigt II

Torsdag d. 3. oktober 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 4 - 0 Brønshøj

Torsdag d. 10. oktober 2019 kl. 19:00

  • Farum 0 - 4 Lødigt II

Torsdag d. 24. oktober 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 1 - 3 Droblerne

Torsdag d. 31. oktober 2019 kl. 19:00

  • Darwin's Descendants 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 7. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 Slotters

Torsdag d. 14. november 2019 kl. 19:00

  • Familien Nemesis II 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 21. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 3 - 1 KBgK III

Torsdag d. 28. november 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 FirstMovers II

Torsdag d. 5. december 2019 kl. 19:00

  • Ringsted 2 - 2 Lødigt II

Torsdag d. 12. december 2019 kl. 19:00

  • Lødigt II 2 - 2 Ringsted II

Torsdag d. 9. januar 2020 kl. 19:00

  • Lødigt II 3 - 1 Absalon II

Torsdag d. 16. januar 2020 kl. 19:00

  • Brønshøj 1 - 3 Lødigt II

Torsdag d. 23. januar 2020 kl. 19:00

  • Lødigt II 2 - 2 Farum

Torsdag d. 30. januar 2020 kl. 19:00

  • Droblerne 2 - 2 Lødigt II

Torsdag d. 6. februar 2020 kl. 19:00

  • Lødigt II 0 - 4 Darwin's Descendants

Torsdag d. 27. februar 2020 kl. 19:00

  • Slotters 3 - 1 Lødigt II

Lørdag d. 29. februar 2020 kl. 11:00

  • Lødigt II 0 - 4 Familien Nemesis II
    Spillested: 1. runde kl. 11
  • KBgK III 2 - 2 Lødigt II
    Spillested: 2. runde